VÍTEJTE

na stránkách reklamního studia QARISPOL založeného v roce 1995. Studio založil reprodukční grafik a fotograf Zdeněk Havlíček s cílem nabídnout převážně vlastní výrobky v téměř celém spektru propagační a reklamní výroby.

     CO DĚLÁME

 

Reklamu venkovní a tištěnou

V reklamě venkovní vše co je umístěno v exteriéru, tedy reklamy na domech, autech a jiných nosičích.

V reklamě tištěné tisky digitální a ofsetové. Provedene Vám tisky od vizitek, letáků a katalogů až po billboardy.

Přepis VHS video kazet na DVD

VHS na DVD Máte videokazetu VHS z dovolené u moře, rodinné oslavy a pod. a chcete ji převést na DVD? Ano my Vám kazetu na našem profesionálním zařízení na DVD zkopírujeme. Videokazeta se postupně ničí, snižuje se její kvalita a za několik let může být zcela nečitelná. Převodem na DVD ji však zachráníte. DVD je stále stejně kvalitní, zabere minimum místa a při dalším kopírování zůstává kvalita stále stejná!

Jaké typy videokazet digitalizujeme? Zpracováváme většinu běžně používaných videokazet: VHS, S-VHS, VHS-C a z digitálních formátů pak miniDV. V jaké podobě záznam obdržíte? Standardně na DVD. Za jak dlouho bude Vaše objednávka vyřízena? Běžně do 5 pracovních dnů. Doba vyřízení Vaší objednávky se odvíjí od počtu dodaných kazet. Přesnější dobu vyřízení Vám vždy sdělíme při zadání objednávky. Na jakém přehrávači můžete DVD přehrávat? Námi dodané disky DVD lze přehrávat ve všech stolních přehrávačích u televize, stejně jako v počítači či notebooku. Budou všechny Vaše kazety na jednom DVD? Na jednom DVD může být uloženo i více Vašich nahrávek a to v pořadí, které si můžete sami zvolit. Abychom však zachovali co nejvyšší možnou kvalitu obrazu, celková délka jednoho DVD nepřekračuje zpravidla 70 minut. Počet disků DVD není omezen. Vypálení potřebných disků DVD je v ceně. Ceny jsou konečné a nejsou žádné jiné skryté poplatky. Pouze Vám připočteme poštovné dle ceníku České pošty.

Cena digitalizace Vašeho záznamu do délky 60 minut - 390,- Kč. Cena za každou další minutu nad 60 minut je 4,90 Kč. Jak službu objednat?

Vytiskněte přiložený formulář, pečlivě ho vyplňte a spolu s videokazetami zašlete doporučeně na naši adresu (nebo osobně doneste). Stejně Vám bude na dobírku doručeno zpět.

 


     CO VÁM VYROBÍME

CO VÁM VYROBÍME: 
 
reklamní a směrové cedule a firemní štíty
reklamní polepy na auta a výlohy
světelnou reklamu
billboardy
okenní reklamu na auta i budovy
orientační a informační systémy do budov a areálů firem
vizitky
reklamní letáky
barevné prospekty
časopisy
katalogy
samolepky
plakáty
kalendáře
novoroční PF
pozvánky
ceníky
EAN čárové kódy
razítka
potisk loga a názvu firmy na pracovní oděvy a trička
firemní vlajky
etikety na Vaše zboží, včetně tvarovaných výseků
různé reklamní předměty s potiskemNení možné vyjmenovat vše, co se dá pro Vaši reklamu vyrobit. Některé speciální požadavky přinese jako svůj nápad sám zákazník a my se vždy snažíme jeho přání vyhovět. Provádíme poradenství, které je pro naše stálé klienty bezplatné. Zavolejte nám a my Vás rádi navštívíme a projednáme Vaše nápady a požadavky.
Samozřejmě Vás také rádi uvítáme v našem studiu. Těšíme se až budeme pracovat na Vaší reklamě!

 


 

     
     
     

 

 
NAHORU Copyright (c) Sitename.com. All rights reserved. Design by Stylish Website Templates.